Panie dziękuję Ci że stworzyłeś świat piękny i bardzo różny (...)
pozwól o Panie
żebym rozumiał innych ludzi inne języki inne cierpienia
a nade wszystko żebym był pokorny (...)

ZBIGNIEW HERBERT   
MODLITWA PANA COGITO   
foto_1foto_2foto_3
 

Formularz zgłoszeniowy dla wolontariuszy

Jeśli jesteś osobą zaangażowaną, gotową do działania oraz dobrze odnajdujesz się w grupie - skontaktuj się z nami! Chętnie zobaczymy Cię w naszym zespole wolontariuszy :)

Szczegółowe informacje dotyczące zakresu obowiązków dostępne są w formularzu poniżej oraz poprzez kontakt mailowy z opiekunką wolontariuszy.

Bardzo prosimy o udostępnianie tej informacji, aby jak najwięcej chętnych wolontariuszy mogło się z nami skontaktować. 

Formularz zgłoszeniowy dla wolontariuszy: https://forms.gle/N8auCwjHWtrhWhhr8 

 

9._Targi_Książki_w_Białymstoku_Festiwal_literacki_Na_pograniczu_kultur_1-3_października_2021_Stadion_Miejski_w_Białymstoku_1.png

Otwarcie przyjmowania zgłoszeń wydawców na 9. Targi Książki w Białymstoku

Szanowni Państwo,

po długiej przerwie spowodowanej pandemią, mamy zaszczyt i przyjemność, zaprosić Państwa na 9. Targi Książki do Białegostoku, które odbędą się w dniach 1-3 października 2021 roku na Stadionie Miejskim przy ul. Słonecznej 1 w Białymstoku.
W 2021 roku mamy nową rzeczywistość, nowy termin i nowe miejsce. Mamy nadzieję, że wszystko to sprawi, że tegoroczna edycja targów książki będzie wyjątkowa i niezapomniana!
Wierzymy, że będziecie mieli Państwo satysfakcję zarówno z uczestnictwa, jak i promocji swoich wydawnictw podczas naszych targów oraz festiwalu literackiego.
 
Wszystkie informacje dotyczące uczestnictwa w 9. Targach Książki w Białymstoku znajdą Państwo poniżej oraz na naszej stronie internetowej: http://www.fundacja-sasiedzi.org.pl/targi-ksiki.html i profilu facebookowym Fundacji Sąsiedzi lub Targi Książki w Białymstoku.
 
Na zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia 2021. 
 
W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem mailowym: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Organizatorzy i czytelnicy oczekują z niecierpliwością na nowości wydawnicze.
Do zobaczenia!
Pozdrawiamy i liczymy na Państwa obecność na 9. Targach Książki w Białymstoku.


Andrzej Kalinowski, Prezes Fundacji Sąsiedzi
Beata Szymaniuk, Wiceprezes Fundacji Sąsiedzi

 

Tu pobierzesz pliki niezbędne do rejestracji stoiska: https://drive.google.com/drive/folders/1E9s-q1J0cpE0A8Rch7P36sv06_wK1fi6?usp=sharing

Nowa data już wkrótce!

Targi Książki 2020 odwołane

Festiwal literacki "Na pograniczu kultur"

Z ogromnym żalem informujemy, że Targi Książki w Białymstoku 2-4 października 2020 r. nie odbędą się. Niepokojące doniesienia o ponownie szerzącej się epidemii SARS-CoV-2 spowodowały, że podjęliśmy taką decyzję. Wszystkie miejsca przygotowane dla wydawców zostały przez nich zarezerwowane, z tym większym smutkiem informujemy o konieczności odwołania tegorocznych targów książki.
Z każdym z wydawców skontaktujemy się w tej sprawie.

W dniach 2-4 października 2020 r. odbędzie się Festiwal literacki „Na pograniczu kultur”. Przeprowadzimy kilkanaście spotkań w reżimie sanitarnym oraz wirtualnie. Przyjadą do nas m.in.: Zygmunt Miłoszewski, Mikołaj Łoziński, Dominika Słowik, Michał Rusinek, Katarzyna Kłosińska, Jerzy Bralczyk, i Katarzyna Węglicka.
Zapraszamy Państwa na przyszłoroczne targi i festiwal, które odbędą się w dniach 23-25 kwietnia 2021 r.

Liczymy, że wszystko nadrobimy podwójnie!

Pozdrawiamy
Andrzej Kalinowski
Beata Szymaniuk

Targi Książki 2021

Prezes Fundacji Sąsiedzi - Andrzej Kalinowski podpisał umowę na organizację przyszłorocznych Targów Książki i Festiwalu literackiego "Na pograniczu kultur", które odbędą się w dniach 23-25 kwietnia 2021 r. w Operze i Filharmonii Podlaskiej - Europejskim Centrum Sztuki im. Stanisława Moniuszki.
Bardzo cieszymy się, że opera będzie po raz kolejny współorganizatorem festiwalu i targów!

Do zobaczenia!

Projekt i wykonanie magicGate.pl